Gumisie szukają ochłody w Smerfowych lodach

Gumisie bojkotują produkcje Smerfowych lodów. Wskakują do wielkich baniaków z niebieskimi lodami. Smerfy oburzone.

Do nietypowych zamieszek między Gumisiami a Smerfami doszło w weekend w trakcie trwającej fali upałów. Jak wynika z zebranych informacji, gumisie uważają, że smerfy powinny się podzielić lodami aby ułatwić przetrwanie w skrajnie wysokich temperaturach. Powołują się na klauzurę magicznego losu. Według zaczarowanej konstytucji, w przypadku klęski żywiołowej wszystkie stworzenia mają w równym stopniu korzystać z dobrodziejstw przyrody. Smerfy odpierają te rozczenia mówiąc, że lody produkują sami. Ten fakt został potwierdzony przez samego papę smerfa, który przypomina, że smerfowe lody nie rosną na krzaczkach jak to jest w przypadku gumijagód. Smerfy od dawna mają swoją tajemną recepturę do produkcji niebieskich lodów. Według nieoficjalnych informacji, smerfy zajumały ją Gargamelowi wiele lat temu, jednak do dnia dzisiejszego ani Gargamel ani Klakier nie potwierdzili tych informacji. 

Smerfy mówią, że Gumisie za bardzo podskakują. Chodzą głosy, że w odwecie smerfy mogą chcieć się wykąpać w soku z gumijagód.

"Jak są takie hop do góry to niech sobie zrobią własne lody! My się do ich soku z jagód nie wpychamy”

Wieści o skaczących gumisiach umorusanych w niebieskich lodach szybko się rozeszły. Informacja ta przyciągneła okolicznych gapiów którzy mieli okazję przyglądać się niecodziennym zachowaniom gumisi.

"Ja widziałem na własne oczy jak ustawiają się w kolejce do wielkiej beczki ze smerfowymi lodami! Piją najpierw ten swój gumisiowy sok a później... później to już jedna wielka masakra! Wszędzie skaczące gumisie. Skaczą tam i siam”

Na miescu incydentu spotkaliśmy gumijagody. Zapytane o to co sądzą na temat całej sytuacji szybko potoczyły się w przeciwnym kierunku.

"Bez komentarza. Nie puścimy farby”

Nie wiadomo jaki będzie finał tej sytuacji. Na miejsce zostały ściągnięte 3 oddziały policji by nie doszło do zamieszek. 

Wszystkie treści pochodzą z wyobraźni różowego jednorożca. Nie wiemy czy są prawdziwe czy wymyślone bo mamy watpliwości co do samego różowego jednorożca. Krąży plotka, że on też jest wy,yślony

Shopping Cart
Scroll to Top
Ustal swój budżet
Ustal budżet - slider
Ustal budżet - inputs
dla kogo szukasz prezentu?
Prezent dla
pokaż więcej
na jaką okazje?
okoliczność
pokaż więcej
co lubi ta osoba?
test
pokaż więcej
jaki ma zwód?
Zawód
ulubione zwierze 🙂
Zwierze
pokaż więcej