Dekoracje z mydła – czyli mydło którego szkoda zmydlić!

tło mydełka

Dekoracje z mydła to połączenie ładnego prezentu z praktycznym zastosowaniem! na pewno nie raz rzuciła Ci się w oczy jakąś pierdoła, która była ładna i nic poza tym

figurka z mydła para w uściskuNasze dekoracje z mydła to coś zupełnie innego! To połączenie estetyki z pragmatyzmem! Idę o zakład, że nie raz przyniosłaś do domu nowego kurzołapa. Jakaś taka figórka, dekoracja którą zwyczajnie “musiałaś mieć jak tylko ją zobaczyłaś”. Wszyscy to znamy. Cieszy oko przez jakiś czas. Sprawia radość. Co tu dużo mowić, znoszenie do domu pierdół zwyczajnie wywołuje u nas uśmiech!

A teraz sobie wyobraź, że jak taka pierdółka Ci się znudzi to wystarczy że… ją zużyjesz xD a te dekoracje z mydła najlepiej się zużywa pod wodą!

"Kupuje raz w miesiącu jedno mydełko. Nie używam ich bo mi szkoda."

Mydełka robię osobiście. 

Wybierając składniki postawiliśmy na rozwój zrównoważony

Trochę to trwało, zanim zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z jednym dostawcą bazy mydlanej. Wybraliśmy polską firmę, która produkuje mydełka w Wielkiej Brytanii. Zależało nam, żeby wszystkie składniki pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Sprawdzonych czyli takich, które nie niszczą środowiska naturalnego i przy ich produkcji nie dochodzi do wyzysku finansowego. 
Jesteśmy dumni z tego, że nasze mydełka są:
  • Wegańskie – wszystkie składniki są pochodzenia roślinnego
  • Doskonale nawilżają 
  • Baza mydlana posiada Badania Dermatologiczne akredytowanego laboratorium dokumentujące, iż jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających.

Skład poszczególnych baz mydlanych

Shopping Cart
Scroll to Top